Kryesore

Grupi Parlamentar i opozitës bashkohet në selinë blu, pas dy vitesh. Kush janë deputetët e pranishëm, mungojnë vetëm…

15:41 - 12.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Grupi Parlamentar i opozitës është bashkuar për herë të parë pas gati dy vitesh në selinë e PD.
Deputetët e grupit Bardhi – Berisha shihen bashkë në nisje të mbledhjes.

Kryetari i Grupit, Gazmend Bardhi e konfirmoi në një deklaratë për mediat, se tanimë opozita është e bashkuar dhe se pas shumë  kohësh është e gjitha në “shtëpinë e saj”.

Të vetmit deputetë që mungojnë janë, Ferdinand Xhaferraj, Ilda Dhori, Flamur Hoxha, Emilja Koliqi dhe Edmond Spaho.

Grupi Bardhi

Gazment Bardhi

Agron Gjelmarkaj

Xhelal Mziu

Bledjon Nallbati

Qani Xhafa

Ludovik Hasani

Ervin Salianji

Dhurata Cupi

Zheni Gjergji

Lefter Genjeshenja

Ramadan Lika

Helidon Bushati

Petrit Doda

Grupi i Rithemelimit:

Flamur Noka

Edi Paloka

Oerd Bylylbashi

Ina Zhupa

Lindita Metealiaj

Greta Bardeli

ISUF celaj

Bujar Leskaj

Sorina Koti

Elda Hoti

Kasem Mahmutaj

Asllan Dogjani

Albana Vokshi

Luan Baci

Tritan Shehu

Tomor Alizoti

Jashte vendit:

Saimir Korreshi

Dashnor Sula

Kastriot Piroli (Rithemelimi) arsye familjare

Jorida Tabaku

Mungojne:

Ferdinand Xhaferraj

Ilda Dhori

Flamur Hoxha

Emilja Koliqi

Edmond Spaho

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.