BLUETOOTH

“Ja kam nxirë jetën”/ Rike Roci: Kur isha e vogël, më ngacmonin mamin në rrugë! I shaja nga… (VIDEO)

13:58 - 12.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Banorja e ‘Big Brother VIP 3’ Rike Roçi ka folur për jetën e saj në Itali, ku ka treguar edhe për situatat që është përballur kur ka qenë e vogël.
Teksa bisedonte me banorët e tjerë Rikja tha se mamaja e saj ishte një femër shumë e bukur dhe kjo bënte që ajo të ngacmoheshe në rrugë. Mirëpo kjo nuk i pëlqente shumë Rikes, e cila tha se i shante personat që i ngacmonin të ëmën.

“Kur dilnim me mamin e cila është një femër shumë e bukur! Dhe për shembull kur i hidhnin fjalë, i kthehesha: O të q… r.., mamin tim ti? E di ça të bëj unë apo jo? Lace që e vogël. Edi ti se kush është babi im?

Dhe ma që më thoshte, na fëlliqe. Ja kam nxirë jetën mamit kur kam qenë e vogël.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.