BLUETOOTH

VIDEO/ Festë e çmendur e Taylor Swift ne Superbowl, kthen birra si tifozët e zjarrtë dhe harbohet me kërcime e puthje

15:37 - 12.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Këngëtarja me famë botërore,  Taylor Swift ishte e pranishme në një nga ndeshjet e partnerit të saj Travis Kelce.
Artistja u pa teksa pinte  dhe brohoriste për Travis Kelce dhe ekipin e tij gjatë fitores së Chiefs’ Super Bowl ndaj San Francisco.

Në një video të publikuar në platformën “X” Swift shikohet teksa kthen pijen e saj me fund.


Mbrëmë, Super Bowl shkoi në kohë shtesë me Chiefs duke mundur përfundimisht San Francisco 49ers 25-22. Gjatë gjithë lojës, Taylor është kapur nga kamerat teksa brohoriste për Travisin.

Taylor  e veshur me një korse të zezë me xhinse u pa teksa shoqëronte partnerin e saj pa mbarimit të ndeshjes duke shkëmbyer puthje dhe duke kërcyer.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.