Kryesore

VIDEO/ Tragjike! Goditet nga rrufeja gjatë ndeshjes, humb jetën futbollisti

14:15 - 12.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indonezi.
Një futbollist ka humbur jetën tragjikisht pasi u godit nga një rrufe teksa luante futboll. Bëhet fjalë për Septain Raharja, i cili po luante një ndeshje miqësore futbolli midis 2 FLO FC Bandung dhe FBI Subang.

Media vendase “PRFM News” pohoi se Raharja ishte ende duke marrë frymë pas incidentit dhe u dërgua me shpejtësi në spital, por ndërroi jetë më pas.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.