EKONOMI

Këmbimi valutor 14 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:13 - 14.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 96.3 lekë dhe do shitet me 97.3 lekë.
Monedha evropiane euro do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.5 lekë dhe do shitet me 109.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.