EKONOMI

Këmbimi valutor 15 shkurt/ Rritet dollari dhe bie euro, por çfarë ndodh me monedhat e tjera

08:00 - 15.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 96.4 lekë dhe shitet me 97.3 lekë.
Monedha evropiane do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane në tregun shqiptar do blihet me 108.5 lekë dhe do shitet me 109.4 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 120.7 lekë dhe do shitet me 121.7 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.