AKTUALITET

Këmbimi valutor 17 shkurt/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me monedhat e tjera

08:05 - 17.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 96.1 lekë dhe do shitet me 97 lekë.
Ndërkohë monedha evropiane euro sot do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë.

Ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.7 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Paundi britanik do blihet me 120.6 lekë dhe do shitet me 121.5 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.