BOTA

Harroi tekstin e këngës dhe u rrëzua nga skena, shikoni momentin kur Madonna bie nga karrigia ku po performonte

08:53 - 20.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Gjatë fundjavës Madonna kishte një shfaqje për fansat gjatë një koncerti në Seattle dhe me atë rast ka pësuar një aksident të vogël kur ka përfunduar në dysheme së bashku me balerinin e saj.
Këngëtarja, 65 vjeçe, u rrëzua në skenë gjatë një performance në turneun e saj “Celebration” në Climate Pledge Arena në Seattle.

Një video e shpërndarë nga fansat e saj në TikTok tregon se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Madonna u ul në një karrige në kuadër të koreografisë për “Open Your Heart”, ndërsa balerini tërhoqi karrigen, por mesa duket takat e larta i kanë shkaktuar problem dhe të dy kanë rënë në dysheme me këmbët lart.

Artistja u rrotullua në bark dhe qeshi. Një tjetër anëtar i ekipit doli përpara dhe e ndihmoi të ngjitej në karrigen tjetër.

Këngëtarja tentoi të vazhdonte performancën dhe më pas shau kur kuptoi se ishte ulur në karrige në mënyrë të gabuar, por harroi tekstin e këngës që po interpretonte.

 

 

@salustiano1964 #madonna #caidadefamosos #caidasgraciosas #caidasepicas #madonnafans #madonnaforever ♬ Labios Compartidos – Maná


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.