BLUETOOTH

Banorët e “Big Brother Vip” nuk ‘zënë mend’, vazhdojnë të thyejnë rregullat gjatë lojërave! A do të dënohen përsëri?

23:20 - 21.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Banorët e shtëpisë janë ndarë në çifte, secili prej tyre duhej të zgjidhte peronin me të cilin ndihej më mirë.
Loja e zhvilluar nga “Big Brother” i bëri banorët të organizojnë një debat ku ata duhet të ndahen në pro dhe kundër.

Albi dhe Françeska ishin një nga çiftet që diskutuan dhe dhanë mendimet e tyre pro dhe kundër legalizimit të kanabisit.

Disa nga banorët nuk i rezistuan dot gjumit eshë pse përbën thyerje të rregullave.

Kujtojmë që Heidi dhe Romeo ishin ata që u dënuan pasi fjetën gjumë gjatë kohës kur Rita Lati hyri në shtëpi duke thyer rregullat dhe duke dënuar banorët të rrinin pa ujë.

Duket se banorët e këtij edicioni nuk zënë mend kollaj dhe vazhdojnë ti thyejnë rregullat.

 

 

 

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.