Kronikë

EMRI/ Dyshohet se kishte konsumuar fotoksinë, ndërron jetë në spital 23-vjeçarja nga Shkodra

21:41 - 21.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një vajzë e re ka ndërruar jetë në spitalin e Shkodrës, pasi dyshohet se ka konsumuar fotoksinë.
Mësohet se bëhet fjalë për 23-vjeçaren Suada Hysenaj, e cila fillimisht u transportua në spital për ndihmë mjekësore, por më pas ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të këtij rasti.

Njoftimi i Policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Në Spitalin Rajonal Shkodër, është dërguar për ndihmë mjeksore shtetasja S. H., 23 vjeçe, banuese në Shkodër, e cila më pas ka humbur jetën.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se kjo shtetase ka humbur jetën, si pasojë e konsumimit  të lëndës helmuese fotoksinë. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor  të këtij rasti.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.