BLUETOOTH

Foli me Ilnisën për Aratën, motra e këngëtares reagon ashpër ndaj Vesës: Kush je ti që flet…

16:32 - 21.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet nga Kosova që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania”.
Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një bisedë e bërë mes Ilnisës dhe Vesës nuk i ka pëlqyer motrës së Artës.

Vesa shprehet se nëse vajzat do të shkonin direkt në nominim, Arta ishte më e rrezikuar që të dilte.

Me një Instastory Ana Kabashi u shprehur kështu:

Oooo! Vesa Vesaaa se Arta te konsideron shoqee po tii me kete ide pre “shoqen” tende ???? Kur Ilnisa e shef Arten si nje person qe i duhet shtepise kush je tili qe flet per shogen tende te ngusht moooj

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.