Kronikë

Gjendet tritol jashtë derës së një dyqani, policia jep detaje

10:06 - 21.02.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një sasi lënde plasëse është gjetur në derën e jashtme të një dyqani në Sarandë.
Uniformat blu raportojnë se kallëpi me lëndë të plasëse u gjet rreth orës 08:20 në lagjen nr. 2 të qytetit.

“Sot, rreth orës 08:20, në lagjen nr. 2, Sarandë, në derën e jashtme të një dyqani në pronësi të shtetasit I. Th., është konstatuar një kallëp me lëndë të dyshuar plasëse.

Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve”, raporton policia.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.