BLUETOOTH

“Injoranti më bëri bllok kur nuk pranova”/ Grimieri plas ‘bombën’: Meritoni më shkruante për katërshe në hotel

20:39 - 21.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Moderatori dhe kantautori Meriton Mjekiqi është një nga personazhet më të komentuar të edicionit të tretë të ‘Big Brother VIP”.
Por ndaj tij janë hedhur akuza të forta nga make up artisti Dario Doka, i cila ka shpërthyer ashpër përmes një instastory ndaj moderatorit me fjalët “Shpifsirë, injorant, burracak”.

Më tej Dario plas ‘bombën’, teksa deklaron se Meritoni i ka shkruar për katërshe në hotel, dhe pasi ai nuk ka pranuar, i ka bërë bllok.

“Shpifsirë, injorant, burracak. Harron Meritoni që shkruante për 4-she në hotel, dhe pasi nuk pranova më bëri bllok…ahh që s’jam aty t’ia plas njëherë fytyrës ordiner”, shkruan Dario.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.