BLUETOOTH

“Nëse t’i nuk e ndjen veten rehat…”- Partnerja e Albi Nakos futet në shtëpinë e BBV dhe i kërkon të dalë, koreografi merr vendimin për lojën e tij

09:44 - 21.02.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Koreografi Albi Nako, është surprizuar natën e djeshme në “Big brother Vip” nga partnerja e tij, balerina Doris.
Dorit u fut në shtëpinë e BBV duke i kërkuar koreografit që të dalë nga loja, por balerini ka vendosur që të vazhdojë garën dhe të tregoj është më shumë për veten.

“Nëse t’i nuk e ndjen veten rehat, ose nuk përshtatesh dot, të merr malli për jashtë, vazhdojmë planet tona jashtë që kishim bërë para se ti të futeshe në shtëpi”, i tha partnerja e tij.

Ndërsa Albi Nako iu përgjigj: “Tani fillon loja.”

“Nuk e shoh Albin që njoh, ndaj kërkova që të vij këtu për t’i kërkuar që të dalë”, shtoi ajo.

Nga ana tjetër, Albi ka rrëfyer se ka pasur disa ngjarje nw jetë që sipas tij e kanë penguar të tregojë ë BBV Albin e vërtetë.

“Kam qenë i sulmuar 2 herë në jetë pa të drejtë për dy batuta, kanë qenë sulme dashakeqëse, më kanë tkurrur si njeri. Ka ndodhur jashtë kësaj, nuk është se nuk e kam menduar. Po e shijoj shumë, e di që nuk jam Albi i vërtetë, por kjo nyje që më ka penguar për mënyrën se si do të ndikonte tek njeriu im i zemrës dhe familja ime”, u shpreh balerini.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.