BLUETOOTH

“Po vdisja për këtë ditë!”- Pas daljes nga “Big Brother VIP”, ish-banori shfaqet krah partneres së tij (FOTO)

14:46 - 21.02.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Graciano Tagani, mbrëmjen e djeshme u eliminua nga shtëpia e “Big Brother VIP”, pas një nominimi të fortë me pesë nga konkurrentët e kësaj shtëpie, Romeon, Rozën, Meritonin, Ilnisën dhe Eglën.
Ai u largua nga shtëpia pa ia dhënë dorën banorëve, por thjesht i përshëndeti nga larg të gjithë dhe vrapoi drejt daljes.

Person i parë që Graciano ka takuar pas daljes nga spektakli ka qenë partnerja e tij Argjira Spanca, e cila ka postuar në Instagram një video të përqafuar me balerinin ndërsa ai e puthte atë në kokë.

“Po vdisja për këtë ditë”– ka shkruar ajo krahas fotos.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.