BLUETOOTH

VIDEO/ Humbi nënën pak kohë më parë, aktorja Anna Lika prek me fjalët: Është e vështirë të pranosh se…

11:38 - 21.02.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktorja Anna Lika, ka bërë një reagim prekës pak kohë pas ndarjes nga jeta të nënës së saj nga një sëmundje rëndë.
Mbrëmjen e djeshme, ajo ka ndarë një video me kujtimet me të bukura të fëmijërisë me të ëmën të cilën e shoqëron me dedikim prekës.

Aktorja shkruan se e ndjen shumë mungesën e saj dhe e ka të vështirë ta pranojë humbjen e saj.

“Është e vështirë të pranosh se jeta është edhe kjo…”, shkruan Anna Lika.

Çdo ditë e më shumë, duket se bëhet më e vështirë për të që të përballet me këtë realitet të dhimbshëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@anna_lika)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.