BLUETOOTH

VIDEO/ Meritoni dhe Ilnisa s*ks në Big Brother? Çifti nuk përmbahen poshtë jorganit

23:59 - 21.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku si protagonistë ka dyshen Meriton-Ilnisa.
Në pamjet e publikuara, çifti është poshtë jorganit, teksa është Ilnisa që i drejtohet Meritonit me fjalët: “Do flemë gjumë tani? Ma premton? Më puth? A më do?”.

Ndërsa në rrjet po aludohet se dyshja ka kryer marrëdhënie seksuale.

VIDEO

Po ashtu, në një tjetër video shfaqet Juli dhe Egla që flasin me kode me njëri -tjetrin për të thumbuar çiftin. Gjithashtu aktori kujton pyetjen që i ka bërë disa kohë më parë Meritonit, nëse do të bënte seks me moderatoren.

Egla: Ajo pyetja ishte e vlefshme pra.

Juli: Kot u mërzita. Kur të dalin pamjet duhet t’i them kjo pyetje paska qenë fiks.

 

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.