Kronikë

E reja sheh tmerrin me sy/ 27-vjeçari shqiptar dr*gon, lidh dhe dhunon të dashurën shtatzënë që të humbte foshnjën

08:44 - 22.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një 27-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia greke pasi dhunoi të dashurën 19-vjeçare për t’i ndërprerë shtatzaninë.
Sipas ERT, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës, kur i riu shqiptar ka shkuar dhe ka marrë në shtëpi 19-vjeçaren, e cila ishte rreth 2 muajshe shtatzënë.

27-vjeçari pasi ka marrë partneren në banesën e tij, e ka lidhur, dhunuar dhe e ka detyruar të marrë drogë për të ndërprerë shtatzëninë.

Mëngjesin e së mërkurës, ai e dërgoi 19-vjeçaren, e cila humbi foshnjen pas dhunës, në spitalin e Zakynthos, ku po ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

I riu shqiptar akuzohet për dhunë familje, ndërprerje të shtatzënisë, dëmtim të rrezikshëm trupor dhe vjedhje, pasi i ka marrë celularin partneres së tij.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.