BLUETOOTH

Rrjeti aludon se bënë s*ks/ Çifti nuk përmbahet sërish! Romeo ia plas në sy Ilnisës: Nuk shoh dashuri mes teje dhe Meritonit (VIDEO)

08:27 - 22.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Disa video po qarkullojnë në rrjetet sociale, ku aludohet se çifti Meriton Ilnisa kanë kryer marrëdhënie seksuale brenda shtëpisë së Big Brother.  
Për të parë videon Kliko këtu: VIDEO

Por duket se çifti po kalon një periudhë të mirë në krahët e njëri-tjetrit, teksa Ilnisa i është në prehër Meritonit, dhe ky i fundit i drejtohet me fjalët “Moj biondinë me sytë e zinj”.


Por duket se miku i Meritonit, Romeo, ka dyshime se mes çiftit ka dashuri. Gjatë një debati mes tij dhe Ilnisës, Romeo tha se nuk sheh dashuri mes saj dhe moderatorit.

Ndërsa Modaratorja i tha se nuk i bëhet vonë për mendimet e aktorit.

Debati:

Romeo: Jam i pari që e shoh dashurinë, por tek ty nuk e shoh

Ilnisa: Kush je ti?

Romeo: Ai që ka shok atë tjetrin…

Ilnisa: Dhe ti nuk sheh dashuri?

Romeo: Jo

Ilnisa: Po kush ta kërkoi këtë gjë? Se ti vetë e hape dhe po e thua

Romeo: Më ke thënë se ça i kam thënë atij djalit, e futi ti si muhabet

Ilnisa: Ma the mua dhe shqiptarëve. Ti sot the pyete pak atë djalin se çfarë i ke thënë? Thua se më bëhet vonë mua për fjalën tënde që të më ngelet në mendje?


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.