BLUETOOTH

“Sonte fli me Meritonin”- Ilnisa i lë për një natë partnerin konkurrentes së “Big Brother VIP”/ Çfarë ndodhi mes çiftit?

09:14 - 22.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ilnisa Agolli dhe Gazi së fundmi kanë injoruar hapur aktoren Egla Ceno, duke e quajtur atë fëmijë të vogël.
Gazetarja i tha banores se sonte do flejë me Merionin, sepse nuk ka as pelena dhe as qumësht për ta ushqyer dhe e qara e saj do ta lërë atë pa gjumë.

E prekur nga këto fjalë të Ilnisës, Egla i tha asaj se do ti fliste me një gojë tjetër, por janë në shtëpinë e “BBVIP” ku i shikojnë mijëra njerëz.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Ti fli me Meritonin dhe unë po fle te ty

Egla: Jo unë do fle në mes. Po ma le një xhiro Meritonin të fle me të

Ilnisa: Po nuk kam pelena, as qumësht sepse do qash natën dhe do më lësh pa gjumë

Egla: Do qaj natën! Pse?

Gazi: Është fëmijë i keq?

Ilnisa: Vetëm qan natën, po nuk e din ti

Egla: Ai apo unë?

Ilnisa: Ti moj

Egla: Isha duke tu përgjigjur me gojën tjetër, por nuk kam një… (Gazi dhe Ilnisa qeshin më të madhe)


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.