Kronikë

Gjendet i vetëvarur një 44-vjeçar në Pogradec, policia niset drejt vendngjarjes

17:55 - 23.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një shtetas i moshës 44-vjeçare është gjetur i vetëvarur në fshatin Senisht të Pogradecit.
Mësohet se policia nuk ka mbërritur ende në vendngjarje pasi Senishti është një fshat i largët dhe do të duhen të paktën 4 orë që shërbimet të mbërrijnë aty dhe më pas të nisin hetimet.

Trupi i pajetë i 44 vjeçarit do transportohet drejt morgut të qytetit për të kryer më tej veprimet.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.