BLUETOOTH

“O i paburrë, o lyrash”/ I përmendi Donaldin, plas keq mes Romeo Veshajt dhe Jul Dedës: Ti se di se çfarë thua (VIDEO)

09:13 - 24.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Marrëdhënia mes Julit dhe Romeos është tensionuar kohët e fundit, teksa dy banorët e ‘Big Brother VIP 3’, janë përplasur disa herë me njërit tjetrin.
Teksa ishte Romeo që nuk e kanë mbajtur nervat dhe ka shpërthyer në ofendime ndaj Julit, pasi pretendoi se aktori i ka përmendur të vëllain, Donaldin, i cili ishte pjesë e ‘Big Brother VIP 1’.

“Aty mos më bëj muhabet Donaldin. Mos mu trego burracak o i paburrë! Ik ore lyrash. Herë tjetër mos ma përmend Donin, se për vëllain tënd ngre dolli”, tha Romeo.

Më pas ishte Juli që i ka kërkuar ndjesë aktorit, por ka theksuar se i qëndron gjërave të tjera. Ndërsa Romeo i tha se ai i kalon gjërat në një moment dhe nuk e di se çfarë thotë.

Biseda:

Juli: Të kërkoj ndjesë për atë që u preke, por të tjerave iu qëndroj të gjithave se nuk kam nerva me u marrë me njerëzit

Romeo: E di si është puna? Ti kalon në një moment dhe se di se ça thua

Juli: Ça kalova?

Romeo: Ti kalon…

Juli: Edhe njëherë. Të pyeta dhe ti fillove me qesh, më the se kush hidhet me ty, është grupi jot


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.