Kronikë

Gjendet një motor i braktisur në lumin Lana, çfarë dyshohet

17:59 - 27.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një motor është gjetur i braktisur në lumin Lana dhe nuk dihet se kujt i përket.
Siç shihet dhe nga fotot e LSA, motori ka dalë anës lumit, por ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me ndonjë aksident, pasi asnjë person nuk ndodhet në vendngjarje apo të jetë raportuar i lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërsa pritet që mjeti të sekuestrohet dhe të kryhen të gjitha veprimet e nevojshme për të gjetur pronarin e tij apo për çfarë mund të jetë përdorur.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.