Kronikë

“Nuk më kanë thënë asnjëherë mirëmëngjes”/ Flet vëllai i Pëllumb Metës: Kush janë familjarët e tyre? Babain e rehatuan

11:55 - 27.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Vëllai i Pëllumb Metës, Ramazan Meta ka treguar marrëdhënien me dy nipërit e tij, Hysen e Amarildo dhe mbesën, Hygerta Meta.
hygerta meta amarildo meta hysen meta ramazan meta.

Ai është shprehur se dy prej fëmijëve të vëllait nuk i kanë thënë asnjëherë mirëmëngjes, përveç 21-vjeçarit Amarildo.

I pyetur pse nuk ishin në gjyq, kur tre të rinjtë dolën para togave të zeza mesditën e së hënës (26 shkurt), ai u shpreh se “kush janë familjarët e tij, babin e kanë rehatuar”.

“Kush janë familjarët e tij? Babin e kanë rehatuar, nga nëna? Pse nëna nuk është çuar atje.

A dolën në gjyq. Nuk kemi pasur asnjë lloj marrëdhënie. Sa janë bërë kaq nuk kanë thënë asnjëherë mirëmëngjes, përveç djalit të vogël”, tha Ramazan Meta për News24.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.