Kronikë

Aksident në aksin Kardhiq – Delvinë/ Tullat e një kamioni bien në rrugë, përplaset një automjet

17:46 - 28.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një tjetër aksident ka ndodhur afër tunelit të Skërficës në aksin Kardhiq-Sarandë këtë pasdite.
Tullat e një kamioni në lëvizje kanë rënë në rrugë duke penguar më pas dhe makinën që vinte në sensin e kundërt. makina ka përfunduar sipër tullave. Nuk raportohet për të lënduar nga aksidenti.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.