Kronikë

Aksident në Lezhë, e reja humb kontrollin e mjetit dhe përfundon mes dyshekëve

18:26 - 28.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme  në lagjen “Shtraus” në dalje të Lezhës.
Një automjet tip Golf, me drejtues enjë vajzë,  ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një ambient biznesi me dyshekë.

Nga ngjarja, nuk raportohet për të lënduar.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po kryen verifikimet e nevojshme, për të përcaktuar shkakun e aksidentit.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.