BLUETOOTH

I dha fund martesës me Ledrin, Sara Hoxha sërish shtatzënë? Poston foton me barkun e rrumbullakosur, por si qëndron e vërteta?

11:50 - 28.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha disa muaj më parë i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare nga e cila kanë edhe një vajzë, PoemBlu.
Megjithëse ndarja e tyre bëri bujë në median rozë, çifti kanë vendosur që mos të flasin për këtë çështje, duke heshtur në lidhje me shkakun që çoi në përfundimin e romancës së tyre.

Mirëpo së fundmi Sara ka postuar një foto në InstaStory, ku duket barku i rrumbullakët.

E teksa dihet se sapo një VIP publikon foto dhe barkun e ka të fryrë, menjëherë në rrjet qarkullojnë lajme se ajo mund të jetë në pritje të ëmbël, mirëpo këtyre zërave iu ka paraprirë vetë blogerja.

“Nuk jam shtatzën. Por çfarë është kjo!!!”- ka shkruar ajo krahas fotos duke treguar se nuk është shtatzënë por barku iu ka fryrë pasi ka ngrënë shumë ushqim.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.