BLUETOOTH

Julia e ‘Big Brother VIP’ motra e Elton Ilirjanit? Vajza e aktores zbulon të vërtetën: Biznesmeni është… (VIDEO)

11:30 - 28.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pasi Julia Iliriani u bë pjesë e ‘Big Brother VIP Albania 3”, në  mediat qarkulluan lajmet se aktorja është motra e biznesmenit të njohur gay, Elton Ilirianit. Por duket se e vërteta është krejt ndryshe.
Vajza e aktores, Rene, e cila është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ka treguar sesi është raporti i vërtetë mes mamasë së saj dhe sipërmarrësit të njohur.

Përmes një video në TikTok, ajo tregon se Elton Ilirjani nuk është vëllai i Jualias, por një kushëri i saj, edhe pse raportet mes tyre janë shumë të mira.

“Dua të ju bëj një update. Skam folur se u fut mami tek Big-u, dhe duhet të ishte surprizë.

E para e punës, mamaja imë më abandonoi, e dyta nuk e di nëse jeni të informuar, por unë jam shumë e lidhur me Eltonin, që ka edhe shumë pikëpyetje rreth kësaj teme.

Eltoni nuk është daja im biologjik, nuk është vëllai i mamasë time, por është kushëriri i dytë më duket, se ne në Shqipëri kur kemi dikë të afërt i thërrasim daja. Por jemi shumë të lidhur me njëri tjetrin”.

 

@renee_reffo Gjesaqi #fyp #fypシ #foryoupage #tirana #albania #viralvideo #viral #itgirrrrl #bbv3 #juliailirjani #eltonilirjani ♬ original sound – renee_reffo


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.