EKONOMI

Këmbimi valutor 28 shkurt/ Rritet dollari, por çfarë ndodh me euron dhe monedhat e tjera

08:16 - 28.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do blihet me 95.5 lekë dhe do shitet me 96.4 lekë.
Monedha evropiane do blihet me 103.5 lekë dhe do shitet me 104.1 lekë, ndërsa franga zvicerane sot do blihet me 108.2 lekë dhe do shitet me 109.2 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 120.6 lekë dhe do shitet 121.6 lekë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.