BLUETOOTH

“O stjuardesë nuk je në Dubai këtu”-Plas keq mes Sarës dhe Inisës: Turp të kesh e ke shitur veten shumë lirë

23:30 - 28.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Edhe pse tha që nuk ka asgjë personale me Sarën, Ilnisa nuk i është shmangur debatit me ish-missin.
Ilnisa i thotë që ajo duket si stjuardesë ndërsa Sara i thotë që ajo është një lojtare që e ka shitur veten shumë lirë.

Kjo fjali e ka acaruar Ilnisën e cila i kthehet duke e krahasuar eksperiencën e Sarës në Big Brother si pushime në Dubai.

Sara është ndjerë e fyer nga shprehja e përdorur nga Ilnisa teksa i thotë që fakti që ajo flet për vajzat që shkojnë në Dubai dhe se ajo nuk ka asnjë shoqe tregon qartë se atë nuk e do njeri ne shtëpi.

Debati:

Ilnisa: Po kjo stjuardesa, ku do fluturojmë?

Sara: Jam pilote unë.

Ilnisa: O imazhi për tu ruajtur

Sara: Unë e kam ruajtur ti je ajo që e ke shitur veten shumë lirë

Ilnisa: Kjo kujton se është në Dubai. O Dubai!

Sara: Të kesh turp se unë kam fytyrë po ty të vij turp që flet për femrat që shkojnë në Dubai. Turp të kesh.

Sara: Se të gjithë e kuptuan se për çfarë e the.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.