BLUETOOTH

Pësoi incident gjatë sfidës, banori i “Big Brother” del nga shtëpia për të marrë shërbimin mjekësor

22:04 - 28.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Fatjoni ka pësuar një incident gjatë kohës që po kryente sfidën e dhënë nga “Big Brother”.
Ai është larguar nga shtëpia për të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësore. “Vëllai i madh“ ka njoftuar se ai është mirë dhe do të rikthehet në shtëpi shumë shpejt.

Ilnisa: Loja do të vazhdoje për respekt të Fatjonit  i cili pësoi incident ne duhet ta bëjmë sfidën tamam.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.