Kryesore

VIDEO/ Jasir Asani është fantastik, gjuajtjet e tij nuk ndalen as në stërvitje

16:22 - 28.02.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Jasir Asani është rikthyer në stërvitje me Guangxhun në Korenë e Jugut, ku po bëhet gati për startin e sezonit të ri.
Edhe pas tre muajve pushim, duket se sulmuesi I Kombëtares shqiptare është më në formë se kurrë dhe këtë gjë e ka treguar dhe në stërvitje.

 Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Asani postoi disa moment nga përgatitja me skuadrën, ku dy gjuajtje të tij ishin të pandalshme nga portiere, duke treguar dhe njëherë që e majta e tij është problem për kundërshtarët.

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.