BLUETOOTH

FOTO/ Një ish-fitues dhe një ish-banor i bashkohen ‘Big Brother VIP 3’?

10:43 - 29.02.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Së fundmi në rrjet kanë qarkulluar lajme se shtëpisë së “Big Brother VIP” do ti shtohen edhe dy konkurrentë të rinj.
E teksa publiku kanë aluduar disa emra VIP-ash, brimet për “Kryefjala.com” kanë zbuluar emrat e dy personazheve publikë që do i bashkohen garës për të fituar çmimin e madh.

Bëhet fjalë për dy ish-banorë që vite më parë kanë qenë pjesë e këtij spektakli, fituesi i sezonit të pestë të këtij reality show, Jetmir Salaj dhe ish-konkurrenti i “BB 5”, Liam Mandiaro.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.