BLUETOOTH

FOTO/ Një fustan mbi 1700 euro dhe një xhaketë 4500 euro! Fansat kapin detajet interesante nga veshjet e Françeskës, ish-missi nuk kursehet për markat më të shtrenjta

20:14 - 06.03.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Françeska Murati është një nga konkurrentet më të përfolura të këtij edicioni të tretë të ‘Big Brother VIP’, teksa debatet e saj janë shumë të komentuara nga publiku.
Edhe pse Françeska nuk ka treguar shumë gjëra nga jeta e saj personale, fansat kanë kapur një detaj shumë interesant për ish-miss ‘Central London 2023’.

Veshjet e saj kushtojnë sa ‘qimet e kokës’ dhe janë të gjitha marka dhe me çmime të ‘kripura’. Një xhaketë e Françeskës kushton mbi 4500 euro, ndërsa një fustan i kalon 1200 euro me ulje. Po ashtu një palë taka janë 930 euro.

Vetëm në tre Prime, missi ka shpenzuar plot 13620 euro për veshjet e saj.

Më poshtë Gazeta Shqiptare iu liston disa veshjet më të shtrenjta të Françeska Muratit në Prime-t e ‘Big Brother VIP’:

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.