BLUETOOTH

“E provova”- Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin

19:16 - 02.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë.
Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga një sëmundje e pashërueshme. Ish-Missi shkruan se ajo dhe të afërmit e saj po e prisnin prej kohësh këtë moment.

Gjithashtu Sara ka postuar disa “InstaStory” ku tregon se si kishte tentuar të komunikonte me të atin.

Në një nga postimet e saj ajo tregon bisedën e saj të fundit me babain ku shikohet se më datën 15 mars ajo ka pasur bisedën e fundit me babain.

Në një tjetër postim të bërë nga Sara ajo ka treguar “chat-in” me babain e saj ku ajo i ka shkruar: Si je?

Por nuk ka marrë asnjë përgjigje kështu modelja shkruan: E provova!

Pra ka tentuar ti shkruaj dhe të kontaktoj.

 

 

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.