BLUETOOTH

Këngëtari i famshëm bëhet baba për herë të dytë

17:37 - 02.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, është bërë baba për herë të dytë.
Bashkëshortja e tij Miranda e bëri të ditur këtë lajm, përmes një postimi në InstaStory, ku edhe konfirmoi se djali i tyre erdhi në jetë më 28 mars.

“Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”, shkroi bashkëshortja e reperit.

Lumi B dhe Miranda po ashtu kanë një djalë tjetër së bashku.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.