BLUETOOTH

“Ty të është bërë fytyra shollë këpucësh”- Debat i ashpër mes Eriola Doçit dhe Meriton Mjekiqit: Përndjekës vajzash! Moderatori: Doni të më prishni…

22:53 - 02.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një debat i ashpër ka ndodhur mes dy banorëve të Big Brother VIP, Eriola Doçi dhe Meriton Mjekiqit.
Debati ka nisur për shkak se Eriola pretendon se Meritoni e ka bullizuar me arushin që ia la Ledjona. Ndërkohë si hakmarrje Eriola i ka lagur jastëkun Meritonit.

 

Gjatë spektaklit, Eriola i tha Meritonit se është një provokator dhe përndjekës, ndërsa moderatori u shpreh se po tenton që t’i prishë imazhin.

 

Debati:

Erjola Doci: Përballë ka një njeri që nuk i lë mangët asnjë reagim. Përplasjet me Meritonin kanë qenë të vazhdueshme E shoh si një përndjekës, provokator të tmerrshëm jo vetëm ndaj meje, por ndaj çdo vajze tjetër në këtë shtëpi. Unë shoh një Ilnisa që thotë fjalën e parë të fundit dhe meritoni që fillon si makinë sepse duke iu ngjitur vajzave

Meriton Mjekiqi: Mua më vjen keq sesi po mundohen të më prishin imazhin në këtë shtëpi.

Erjola Doçi: Ty të është bërë fytyra shollë këpucësh dhe asnjë fjalë nuk të prek ty.

Meriton Mjekiqi: Unë nuk bie në nivelin tënd

Ilnisa Agolli: Erjola nuk ka nevojë për ndihmat e gocave.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.