BLUETOOTH

E papritur! Mariana Kondi puth në buzë këngëtaren shqiptare, çfarë ndodhi mes dy vajzave

14:01 - 03.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Aktorja e njohur Mariana Kondi, ka puthur në buzë këngëtaren Baby G në “Ferma Vip”.
Agai iu ka dhënë një sfidë fermerëve, të cilët duhet që të interpretojnë filmin “Mamma Mia”, ku Baby G dhe Xhesika Polo janë protagonistët kryesorë të filmit. Xhesika ka rolin e të fejuarit të këngëtares dhe në një fragment vajzat duhet që të shkëmbenin një puthje me njëra-tjetrën.

E teksa po ndiheshin në siklet, Mariana, e cila është aktore profesioniste, i ka ndihmuar ato duke iu treguar se si të puthesh në një skenë filmi.

Aktorja ka shkëmbyer një puthje me Baby G, duke interpretuar skenën e filmit, megjithëse konkurrentët kanë shpërthyer në të qeshura.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.