BLUETOOTH

“Kush të ka frikë?”/ Përqafime dhe ‘grushte’, çfarë po ndodh mes Eglës dhe Meritonit  në izolim?

15:54 - 03.04.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pasi “Vëllai i madh”, vendosi që të izolonte pas përjashtimit nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, duket se marrëdhënia e Eglës dhe Meritonit është përmirësuar ndjeshëm.
Teksa Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur.

Gjithashtu më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores.

Ndërsa marrëdhënia mes Ilnisës dhe Eglës, vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet dhe thumbimet ndaj njëra-tjetrës.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.