Kronikë

I riu gjendet pajetë nga familjarët në oborrin e banesës, ja çfarë dyshohet

20:34 - 03.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Lushnjë. Një 22-vjeçar është gjetur pa shenja jete nga familjarët.
Sipas informacioneve të policisë, dyshohet se i riu është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

Njoftimi i policisë:

Lushnjë/Informacion paraprak

Rreth orës 18:10, në fshatin Pluk, Lushnjë, është gjetur i pajetë nga familjarët, në oborrin e banesës, shtetasi K. H., 22 vjeç, i cili dyshohet se është vetëvarur.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.