BLUETOOTH

“Do të bëja një p*rdhë tani, por s’më vjen”/ Izolimi nuk i ndryshon marrëdhëniet mes Ilnisës dhe Eglës: Jam duke ngrënë, kaq e paedukatë je?

16:29 - 03.04.24 a.d
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Edhe pse janë në izolim, duket se marrëdhënia ne Eglës dhe Ilnisës vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet ndaj njëra-tjetrës.
Teksa Ilnisa ishte duke ngrënë, Egla i drejtohet me fjalët “Do të bëja me nder një pordhë tani, po s’më vjen që të përshëndesja se vetëm atë Meriton”.

Ndërsa moderatorja i tha se ishe e paedukatë.

Debati:

Egla: Do të bëja me nder një pordhë tani, po s’më vjen që të përshëndesja se vetëm atë meriton

Ilnisa: Ndërkohë unë jam duke ngrënë gjellë! Kaq e paedukatë je?

Egla: Kaq e paedukatë jam, për një me edukatë kaq të lartë sesa ty

Ilnisa: Më vjen keq për ty

Egla: Na tregon qiellin ti. Ha buk aty dhe na lër rehat

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.