BLUETOOTH

U skualifikuan me zarf të zi, Egla Ceno, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli izolohen në të njëjtën dhomë! Ja vendimi për 3 banorët

07:11 - 03.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Çifti Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi i janë bashkuar aktores Egla Ceno në dhomën e bardhë, ku janë izoluar veçmas banorëve të tjerë pas u skualifikuan me zarf të zi.
Egla Ceno qëndronte e izoluar aty prej dy ditësh ndërsa moderatori dhe gazetarja iu bashkuan mbrëmjen e sotme, pas leximit të zarfit të zi.

Të tre konkurrentët që u përjashtuan pas përplasjeve të forta mes tyre ku Meritoni dhe Ilnisa përndiqnin aktoren, ndërsa kjo e fundit i derdhi verën në kokë moderatorit, do të bashkëjetojnë së bashku.

“Kërkova falje por ti nuk ishte aty ta dëgjoje. E thashë tek dera, jo jashtë shtëpisë. Mund të kërkosh edhe ti falje po deshe”, i drejtohet Egla Meritonit.

Ndërsa Meritoni iu përgji: “Kërkova dhe unë falje, kur nuk ishe ti”.

Tre banorët janë skualifikuar nga loja dhe s’janë më pjesë e garës, vetëm nëse publiku vendos që ata të rikthehen në shtëpinë e BBV.

Dy prej tyre do të rikthehen në garë të shtunën, ndërsa njëri do të eleminohet.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.