BLUETOOTH

VIDEO/ Heidi thur plane me “vëllain” e saj për misionin e fshehtë, Françeska i përgjon pas dere! A e zbulojë banorja të vërtetën?

14:57 - 03.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Heidi Baçi dhe Lidi, banori më i ri i “Big Brother VIP”, janë një mision sekret, Ku të dy duhet të hiqen si motër e vëlla më njëri-tjetrin, dhe të gjithë konkurrentët të mos dyshojnë në asgjë.
Teksa dyshja po bënin plane në lavanteri se si të bindin banorët, në një moment aty afër ka kaluar Françeska Murati, e cila i ka përgjuar pas dere Heidin dhe Lidin.

Duke u përpjekur që të dëgjojë bisedën e dyshes, modelja e ka ulur kokën poshtë derës duke përgjuar.

Mesa duket modelja ka dyshime për “lidhjen e tyre familjare” dhe ka nisur të zbulojë si qëndron e vërteta.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.