BLUETOOTH

FOTO/ “Më mungon shumë”-Ilnisa Agolli puth nga larg Meritonin

16:13 - 12.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Ilnisa Agolli ka treguar për ndjekësit e saj se e ka marrë shumë malli për Meritonin.
Gazetarja ka shpërndarë një foto në “Instastory” ku shfaqet teksa puth partnerin e saj nga ekrani.

Duket se Ilnisa e ndjek 24/7 Meritonin dhe është mbështetësja e tij më e madhe.

“Më mungon Meriton. Të Dua”- shkruan Ilnisa në fotografinë e publikuar


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.