BLUETOOTH

“Merresh me vezoret e femrave”- Debat i ashpër mes Egla Cenos dhe Roza Latit. Moderatorja: Duke u lëpirë do shkosh në finale, ti s’e meriton të…

20:42 - 12.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Debat me tone të ashpra është zhvilluar mes aktores Egla Ceno dhe prezantueses Roza Lati.
Në oborrin e Big Brother Vip, dy banorët janë përplasur për lojën brenda shtëpisë, teksa Roza i thotë Eglës se nuk meriton të jetë pjesë e formatit dhe se finale do të shkojë duke u lëpirë.

Nga ana tjetër, Egla e cilëson Rozën rrënojë që merret me vezoret e femrave të tjera.

Pjesë nga debati:

Egla: Ti je e rrënuar, që merresh me vezoret e femrave të tjera. Ke demon brenda

Roza: Ti zgjyrë  moj zemër. Unë jam në këmbë, përballë teje.

Egla: Ti ke mbaruar punë o Roza, nuk u përgjigjem pyetjeve të tua se je keq. Je rrënojë. Vezoret e mia janë në rregull po s’më ka dasht qejfi të bëj një fëmijë deri tani

Roza: Fytyra jote nuk e meriton të jetë në Big Borther.

Egla: Je e rrënuar, por sa të jesh këtu mund të shfryhesh sepse ty të mbaj

Roza: Duhet ti përballosh pasojat e tua. Po ti numëroje rresht. Egla, shko e foli Julit e foli Romeos, e dëshpëruar. Po pse moj kështu do e kapësh finalen ti, duke iu ngjitur si shushunjë Romeos dhe Julit? Kështu do e kapësh?

Egla: Zemra ime, o zemra ime ti mund të shfryhesh sa të duash

Roza: Duke injoruar banorët e tjerë dhe mendon se do të kapësh finalen?

Egla: Unë… po pse kush jam unë që ti injoroj o zemra

Roza: Shqiponja dhe kërmilli u njohën në majë të malit dhe shqiponja pyet kërmillin, çne ti këtu? Duke u lëpirë iu përgjigj. Ti je kërmilli zemra, lëpiju këtij dhe atij që të shkosh në finale. Pika që s’të bie, janë të gjithë këta këtu që të kanë dhënë këtë vëmendje

Egla: U më fal zemra se ke një energji pantere

Roza: Jo zemër, unë kam një kalë të madh në trupin tim

Egla: E ke kalin?

Roza: Panterën ta marrësh vetë dhe ta gëlltisësh

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.