BLUETOOTH

 “Më ka humbur guri i unazës në brumë”-Pronarja e furrës së bukës: Hani me kujdes biskotat

10:21 - 13.04.24 E.P
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Pronarja e një furre buke në Kansas, SHBA, po u kërkon klientëve të saj të hanë biskotat me kujdes pasi dyshon se diamanti i unazës së saj ka përfunduar në brumin e biskotave.
Pronarja e Sis Sweets Cookies&Cafe, Dawn “Sis” Monroe, tha se diamanti ka rënë nga unaza e saj 4,000 dollarëshe të cilën e mban në gisht që 36 vite.

“Ne u kthyem në kuzhinë dhe shikuam përreth”, tha Monroe e frikësuar se guri i çmuar ka ngelur diku në brumin e biskotave.

“Nëse do ta gjeni, do të jem përgjithmonë mirënjohëse nëse e ktheni atë”, tha amerikanja.

 

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.