AKTUALITET

Borë dhe akull në Rrugën e Kombit, aksidentohet makina me tre persona. Ja ku ka përfunduar mjeti

12:54 - 21.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Edhe në Rrugën e Kombit kanë nisur reshjet e dëborës, ku për pasojë të prezencës se akullit ka ndodhur edhe një aksident.
Mësohet se në segmentin Fan-Kolsh ka prezencë të borës e akullit.

Si pasojë e kësaj situate, një automjet ka dalë nga rruga afër traut duke shkaktuar dëme të mëdha materiale, fatmirësisht pa lëndime në njerëz.

Mësohet se në automjet udhëtonin tre persona.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.