BLUETOOTH

Në një nominim “kokë më kokë”, ja cili banor u eliminua përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother VIP”

07:50 - 21.04.24 gsh
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Lidi Delia, ishte banori i cili ndërpreu garën mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP’, pas një nominimi ‘kokë më kokë’ me Liam Osmanin.
Pas televotimit të hapur të martën, Lidi ka lënë shtëpinë, të cilës iu bashkua pak ditë më parë.

Garën e vijoj Liami, i cili pas këtij vendimi i shpreh duke thënë “ndihem shumë mirë”.

Kujtojmë se Lidi vinte ka Kosova dhe ishte babai i dy fëmijëve.

32-vjeçari punonte si animator dhe moderator, ndërsa vijonte dhe studimet për gazetari.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.