BLUETOOTH

BB VIP 3, Grida Duma mesazh Eglës: Ka çmitizuar diferencat gjinore, banorja: Të lumtë goja moj grua

21:32 - 15.05.24 Paula
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Me afrimin e finales së BB Vip 3, edhe rrethi i banorëve ka ardhur duke u ngushtuar.
Ditën e sotme, konkurrentët janë ulur në përballë ekranit të madh, për të lexuar mesazhet që vijnë për ‘ta. Por mesazhi që ra më shumë në sy, e që u vlerësua më shumë, ishte ajo e moderatores Grida Duma për Eglën, pasi u shpreh se banorja ka çmitizuar diferencat gjinore.
Një deklaratë e tillë është vlerësuar shumë jo vetëm nga vetë Egla, por dhe nga banorët e tjerë, të cilët shprehën fjalët më të mira për moderatoren.

Egla: Grida Duma flet për Big Brother Vip, Egla ka çmitizuar diferencat gjinore, grua-burrë. Ty të lumtë goja moj grua
Franceska: Grida Duma është amazing!
Meritoni: Super prezantuese
Romeo: Është personalitet
Egla: Të dua Grida! Thank you, e vlerësoj shumë!

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.