AKTUALITET

Pickohet nga gjarpri në oborrin e shkollës, 10 vjeçarja niset me urgjencë drejt spitalit

15:22 - 15.05.24 Paula
GSH APP Download on Apple Store Get it on Google Play

Një vajzë 10 vjeç, është pickuar ditën e sotme nga gjarpri në oborrin e një shkolle jo-publike në kryeqytet. Ajo është nisur menjëherë drejt spitalit, ku dhe po merr mjekimet e nevojshme, e bëhet me dije se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:35, në pjesën e pasme të kësaj shkolle private, në zonën e Farkës.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 12:35, në Farkë, në ambientet e pasme të një shkolle private, një nxënëse e moshës 10 vjeçe, është pickuar nga një gjarpër. E mitura aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëv


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.